Bestuur

NVM-mondhygiënisten heeft momenteel een bestuur van vijf leden, gekozen door de Algemene Ledenvergadering (ALV). Naast het besturen van de vereniging, de BV Diensten NVM en de Stichting NVM Onderzoek en Scholing, houdt het bestuur zich ook bezig met financieel beheer en het afleggen van verantwoording over het verenigingsbeleid aan de ALV. Er vindt twee keer per jaar een ALV plaats.

De samenstelling van het bestuur is:

Manon van Splunter-Schneider, voorzitter   
Portefeuille Externe Omgeving
e-mail: manon.van.splunter@mondhygienisten.nl

Monique de Bruin, vice-voorzitter 
Portefeuille Kwaliteit
e-mail: monique.de.bruin@mondhygienisten.nl

Ramin Najafbagy, secretaris
Portefeuille Belangenbehartiging
e-mail: ramin.najafbagy@mondhygienisten.nl

Marjolijn Steegman-van Kappen, penningmeester
e-mail: marjolijn.steegman@mondhygienisten.nl

Nikky Huisman, bestuurslid   
Portefeuille Onderlinge Contacten
e-mail: nikky.huisman@mondhygienisten.nl

Lieneke Steverink-Jorna, bestuurslid   
Portefeuille Onderwijs, Scholing en Wetenschap
e-mail: lieneke.steverink@mondhygienisten.nl

NVM-mondhygiënisten
postbus 1166
3430 BD Nieuwegein
tel: 030-6571013
bureau@mondhygienisten.nl